Modna odzież do karmienia - porady dla mam

 

Minęły już bezpowrotnie czasy, kiedy ubrania ciążowe i odzież do karmienia były workowate oraz nijakie w swoim wyglądzie. Obecnie odzież dla mam może naprawdę zachwycać fasonem, kolorem oraz drobiazgowym wykończeniem z dbałością o detale. Dzięki temu panie oczekujące swoich pociech oraz karmiące piersią mogą w tym wyjątkowym okresie poczuć się naprawdę kobieco. Warto jednak wybierając odzież na okres ciąży i laktacji kierować się kilkoma prostymi zasadami, które pomogą Ci czuć się nie tylko pięknie, ale i wygodnie przez cały dzień, niezależnie od sytuacji.

 

Sukienka ciążowa może służyć od pierwszych tygodni aż do porodu

Tym, czym wyróżnia się nowoczesna i modna odzież ciążowa, jest przede wszystkim fakt, iż może on służyć przyszłej mamie przez okres całych 9 miesięcy oczekiwania na maluszka. Dzięki dopasowanym do zmieniającej się sylwetki fasonom ubrania te będą doskonale układać się zarówno na płaskim, jak i na mocno zaokrąglonym brzuchu ciężarnej. Dotyczy to zarówno sukienek, jak i bluzek ciążowych. Nawet w ostatnim trymestrze ciąży, kiedy to brzuszek staje się naprawdę mocno zaznaczony, materiał nie obciska ciała w nieprzyjemny sposób, co nie przyczynia się do powstawania dyskomfortu u przyszłej mamy.

 

Wygodne karmienie w każdej sytuacji

Współczesne ubrania do karmienia niemowląt powinny zapewniać mamie szybki dostęp do bielizny, tak, aby mogła ona jak najszybciej zaspokoić głód u swojego maleństwa. Właśnie w tym celu bluzki oraz sukienki dla kobiet karmiących posiadają w specjalny sposób zaprojektowane dekolty. Wycięcia w modelach tych są odpowiednio duże lub mają różnego rodzaju rozpinane lub wiązane wdzianka na wierzchu ubrania. To właśnie dzięki nim nie ma potrzeby całkowitego rozbierania się do karmienia. W efekcie dziecko może zostać nakarmione w dyskretny sposób zarówno w domu, jak i w miejscu publicznym. Koniecznie więc wybieraj w pierwszych miesiącach życia dziecka właśnie ubrania, w których będziesz mogła nakarmić je łatwo i szybko.

 

Dobierz kolor i wzór do swojego gustu

W sklepach internetowych możesz nawet będąc w ciąży lub karmiąc wybrać odzież, która perfekcyjnie trafi w Twoje gusta. Jeśli lubisz romantycznie, zwiewne sukienki, bez trudu również w tym wyjątkowym okresie znajdziesz dla siebie idealną kreację. Spory wybór jest również wśród gładkich ubrań w jednym kolorze, które dla wielu pań w ciąży i podczas karmienia stanowi prawdziwą podstawę codziennych stylizacji. Kobiety w ciąży atrakcyjnie wyglądają również w bluzkach oraz sukienkach w paski, które pięknie wysubtelniają całą sylwetkę.

 

Nietuzinkowe kroje modnej odzieży do karmienia dla mam znajdziesz na NewYorkStyle.pl